contact : +90 533 232 80 38 zubeyde@aratistatistik.com
ANASAYFA / HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Kurucumuz

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1997 yılından 2008 yılına kadar Ankara Başkent Üniversitesi Nefroloji kliniğinde doktorluk yanında klinik araştırmaların planlanması ve analizlerinden sorumlu olarak çalıştım. Son dönemlerde hastanenin birçok bölümünün tezleri ve yayınları ile ilgilendim. Transplantation Proceedings dergisinde Prof. Dr. Nevzat Bilgin ile birlikte çalıştım. O süre içinde Halk Sağlığı ABD yüksek lisans programımı tamamladım.

Doktora programım özel öğrenci olarak devam ederken 2008 yılı içinde Başkent Üniversitesinden ayrılarak Türkiye'nin ilk klinik araştırma şirketi OMEGA-CRO şirketinin istatistik departmanının başına geçtim. Beş yıl bu görevi başarı ile yürüttüm. İki yıl önce İstanbul’a taşındım ve yeni yıl itibari ile kendime kurduğum şirkette çalışmalarıma devam etme kararı aldım.

Şimdi Arat İstatistik Ve Veri Analizita bu konudaki tecrübelerim ve konusunda uzman istatistikçi arkadaşlarımla birlikte hizmet vermekteyiz.

Firma Profili

Arat İstatistik Ve Veri Analizi, sosyal alanda, sağlık ve ilaç sektöründe istatistiksel çözümler ve veri analizi çalışmaları sağlayan müşteri odaklı bir kuruluştur. Özellikle sağlık araştırmalarının planlama aşamasında, veri yönetimi ve istatistik analiz hizmetleri çalışmalarında önemli zorluklarla karşılaşılmaktadır Arat İstatistik Ve Veri Analizi olarak profesyonel kadromuzla planlama, örneklem büyüklüğü hesaplama, veri tabanı hazırlama, analiz ve raporlama çalışmalarını en kısa zamanda ve kapsamlı olarak sizlere ulaştırıyoruz. Pratik eğitim programlarımızla sizleri bilgilendiriyoruz. Profesyonel çözüm, hizmet ve eğitim yoluyla müşterilerimize değer getiren kapsamlı bir istatistiksel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Çünkü sizlere sorunsuz katkı sağlamak amacıyla müşteri memnuniyeti doğrultusunda çözüm ortağınız olarak hizmet vermeyi ilkemiz edindik. Felsefemiz maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak uzun vadeli ilişkiler kurmak.

Son yıllarda ilaç sektöründeki hızlı büyüme araştırma, analiz ve eğitim gibi çok önemli konuları ortaya çıkarmıştır. Piyasaya sürülecek yeni bir ilacın üretiminde laboratuvardan tüketiciye ulaşma zamanının kısaltılması, tanıtma çalışmaları gibi klinik araştırma ve istatistik çalışma gereksinimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Hizmet kalitemiz ve tecrübemizle, müşterilerimizin gereksinimlerini en kısa surede sorunsuz bir şekilde karşılamaktayız. Amacımız çözüm ortağınız olarak, profesyonel arkadaşlarımla birlikte gereksinimlerinizi müşteri memnuniyeti doğrultusunda en kısa zamanda başarı ile sorunsuz bir şekilde halletmektir. Aynı zamanda, müşterilerimizin istatistiksel analiz hizmetlerine ve tıbbi araştırmalarına en iyi şekilde danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktır.

Arat İstatistik Ve Veri Analizi sosyal alanda, sağlık ve ilaç sektöründe detaylara önem vererek, kendi bünyesinde kalite sistemini en üst düzeyde uygulayan bir kuruluştur.

Twitter hesabımızdan en güncel haberleri, istatistikleri, verileri ve araştırma raporlarını anlık olarak takip etmek için lütfen tıklayınız.